Realizacja zamówienia

1. Bardzo prosimy o nieskładanie zamówień telefonicznych i mailowych - realizujemy wyłącznie zamówienia złożone w sklepie internetowym.

2. Aktualnie nie wystawiamy faktur VAT.

3. Każde zamówienie realizujemy bez zbędnej zwłoki, w możliwie jak najkrótszym czasie. Na szybkość realizacji zamówienia wpływa sposób zapłaty:

płatność za pobraniem -wystarczy potwierdzić zamówienie klikając w link zamieszczony w otrzymanym od nas mailu (w razie problemu z potwierdzeniem, prosimy o kontakt); po otrzymaniu potwierdzenia przystąpimy niezwłocznie do realizacji;

płatność przelewem - do realizacji przystąpimy niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty na koncie ( e-mail z kopią przelewu nie przyspieszy sprawy, musimy odnotować płatność na koncie);

płatność poprzez PayU oraz PayPal - do realizacji przystąpimy niezwłocznie

4. To, jak szybko zrealizujemy zamówienie zależy również od tego, co dana osoba zamówiła. Jeśli są to wyłącznie mydła, to sprawa jest prosta: kompletujemy i wysłamy. Jeśli oprócz mydeł są również produkty w pudełkach (np. balsamy), realizacja potrwa trochę dłużej - nie posiadamy zapasu tych produktów i wykonujemy je wyłącznie na bieżąco, pod konkretne zamówienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl