Drodzy Państwo,

utworzyliśmy nową kategorię w sklepie: ŚCINKI MYDEŁ NA WAGĘ. Znaleźć tam można nieco mniej ładne mydła w bardzo atrakcyjnej cenie. 50% dochodu z ich sprzedaży trafi na zbiórkę Fundacji Siepomaga, która ma na celu wzmocnienie personelu medycznego w walce z koronawirusem. Gorąco zapraszamy Państwa do zakupu mydła właśnie z tej kategorii!

Jako rodzaj wysyłki polecamy wybrać Paczkomat (najlepiej ten, który jest najbliżej miejsca zamieszkania lub pracy). W ten sposób można ograniczyć kontakt z kurierem, co zwiększa jego i Państwa bezpieczeństwo. Przy obsłudze panelu dotykowego przy Paczkomacie warto skorzystać z rękawiczek, tak aby ograniczyć ryzyko do minimum.

Pozdrawiamy serdecznie w tym ciężkim dla wszystkich czasie.

 

 

 

W tym momencie, (a piszemy to 18.03.2020)   50% z każdego produktu   w tym dziale zostanie przeznaczone na wspomożenie zbiórki na walkę z koronawirusem, która prowadzona jest przez Fundację Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/koronawirus.

Dostępne ścinki kosztują łącznie 2611,10 zł, więc na fundację przekażemy w sumie 1306 zł.

 

 

W tej kategorii znaleźć można mydła w bardzo atrakcyjnej cenie 10zł/100g (standardowa cena to 17zł/100g). Są to kawałki mydła ściętego z góry bloku - nasze bloki mydła są bardzo duże, każdy waży ponad 15kg i górna część zostaje odcięta, a następnie blok jest dzielony na mniejsze bloki i cięty na kostki. Dzięki temu każda kostka jest równa.

Z tej górnej, odciętej części powstają 3 kawałki i każdy zostaje podzielony na 3 mniejsze części i jest następnie ważony i wyceniany. Wszystkie pochodzą z partii zrobionych w sezonie jesienno-zimowym. Większość posiada na górnej powierzchni biały nalot - jest to soda, która powstaje podczas stygnięcia mydła w formie - zmywa się przy pierwszym użyciu mydła i jest nieszkodliwa.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl